Naujienos

DeWanda Wise atskleidė „skausmingą“ priežastį, kodėl atsisakė vaidmens filme „Kapitonė Marvel“

DeWanda Wise atskleidė „skausmingą“ priežastį, kodėl atsisakė vaidmens filme „Kapitonė Marvel“

Artėjant debiutui filme „Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“ (angl. „Jurassic World: Dominion“), aktorė DeWanda Wise atskleidė, kodėl prieš tai jai teko atsisakyti pirmojo vaidmens franšizės filme „Kapitonė Marvel“ (angl. „Captain Marvel“).

Aktorei DeWanda Wise buvo pasiūlyta suvaidinti Mariją Rambeau, geriausią Brie Larson pilotės Carol Danvers draugę „Marvel“ kino visatos filme, tačiau ji turėjo atsisakyti vaidmens dėl planavimo konfliktų, kurių ji negalėjo sukontroliuoti.

„Tai nebuvo pasirinkimas.“ – sako DeWanda Wise. „Aš įsipareigojau [televizijos serialui] „She‘s Gotta Have It“ [liet. „Ji turi tai turėti“]. Kai ką nors įsipareigoji, tai ir įsipareigoji. Ir atsitiko taip, kad kai jie nusprendė iš esmės išplėsti vaidmenį filme „Kapitonė Marvel“ šiek tiek ilgiau, šiek tiek daugiau, tai prieštaravo labai konkrečiam momentui, kada filmavome antrąjį televizijos serialo sezoną ir labai ypatingą epizodą. Nekeisčiau į nieką pasaulyje to filmavimo Puerto Rike.“

Mažojo žiūrovo apsilankymas kino teatre gali tapti puikia edukacija

Mažojo žiūrovo apsilankymas kino teatre gali tapti puikia edukacija

Jei nusprendėte su savo mažuoju pirmą kartą apsilankyti kino teatre, ko gero, jaudinatės, kokia bus pirmoji patirtis. Dar sunkiau, jei kartą turėjote nesmagią patirtį, kai mažylis nenusėdėjo vietoje ar net ėmė pykti. Ką tėvams reikėtų apgalvoti, kad pirmasis apsilankymas kino teatre vaikučiui paliktų gerą įspūdį? Kaip parinkti tinkamą filmuką mažiausiems žiūrovams? Ar netrukus kino teatruose pasirodysiantys „Muminuko nuotykiai“ būtų geras pasirinkimas?

Viena yra žiūrėti animacinius filmukus namuose, visai kas kita – kino teatre. Daugelis tėvų ilgai nesiryžta eiti su mažyliu į kiną, baimindamiesi jo netinkamo elgesio ir emocijų. Tačiau iš anksto viską apgalvojus ir parinkus tinkamą filmuką, ši patirtis taps naudingai praleistu laiku. Svarbu suprasti, kad animaciniai filmai mažiesiems yra ne tik pramoga: žiūrėdamas filmuką vaikas mokosi. Todėl labai svarbu teisingai parinkti tinkamą turinį pagal amžių ir atsižvelgti į tai, kokių edukacinių tikslų siekiama.

G. Glemžaitė, M. Stonkus, M. Bartuševičius ir kiti žymūs aktoriai bei „influenceriai” susibūrė lietuviškam filmui

G. Glemžaitė, M. Stonkus, M. Bartuševičius ir kiti žymūs aktoriai bei „influenceriai” susibūrė lietuviškam filmui

Birželio 24 d. Lietuvos kino teatruose pasirodys lietuviška komedija „Kartą kaime”. Filmo kūrybinė komanda išties įspūdinga – nuo socialinių tinklų žvaigždžių iki žinomų aktorių: Laurynas Jurgelis, Gelminė Glemžaitė, Ramūnas Cicėnas, Vaidotas Grincevičius, Giedrius Sasnauskas, Laurynas Zmejauskas, Mantas Stonkus, Mantas Bartuševičius, Žiedūnė Mardosaitė, Marius Repšys, Paulius Mikolaitis ir kt. Net filmo režisierius Marius Pocevičius-Munis yra puikiai žinomas „Youtube” žiūrovams, jo kūrybą vertina šimtai tūkstančių internautų. „Kartą kaime“ yra jau trečiasis režisieriaus ilgametražis filmas, tačiau pirmasis rodomas kino teatruose.

Lady Gaga daina filmui „Asas Maverikas“ turi dvigubą prasmę

Lady Gaga daina filmui „Asas Maverikas“ turi dvigubą prasmę

Kai originalus 1986-ųjų metų filmas „Asai“ (angl. „Top Gun“) pasirodė kino teatruose, tuo metu kylančia kino žvaigžde laikytas aktorius Tom Cruise tapo geidžiamiausiu Holivudo jaunuoliu, tačiau dar vienas svarbus filmo elementas buvo jo garso takelis, kuris iki šiol yra laikomas ikonišku.

 

Filme „Asai“ nuskambėjusios dainos – Kenny Loggins „Danger Zone“, Berlin „Take My Breath Away“ ir The Righteous Brothers daina „You’ve Lost That Lovin’ Feeling“ – tapo kino hito sinonimais. Taigi tęsinyje „Asas Maverikas“ (angl. „Top Gun: Maverick“) buvo svarbu, kad atlikėjos Lady Gaga daina nenusileistų pirmtakams. Ir dabar paaiškėjo, kad ši daina turi dvigubą prasmę.

„Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“ žvaigždė Chris Pratt vadina filmą „franšizės pabaiga“

„Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“ žvaigždė Chris Pratt vadina filmą „franšizės pabaiga“

Netrukus kinuose pasirodysiantį mokslinės fantastikos filmą „Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“ (angl. „Jurassic World: Dominion“) jo pagrindinė žvaigždė, aktorius Chris Pratt, vadina „franšizės pabaiga“. Ne paslaptis, kad visa naujoji „Juros periodo pasaulio“ trilogija su kiekvienu filmu artėjo link šio momento.

Pirmasis naujosios „Juros periodo pasaulio“ trilogijos filmas aiškiai parodė pagarbą originaliai „Juros periodo parko“ (angl. „Jurassic Park“) trilogijai ir šis tonas jautėsi sekančiame 2018 m. filme „Juros periodo pasaulis. Kritusi karalystė“ (angl. „Jurassic World: Fallen Kingdom“). Dabar sugrįžta net originalios trilogijos aktorių trijulė Sam Neil, Laura Dern bei Jeff Goldblum – vien dėl jų naujausias filmas „Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“ garantuotai pritrauks į kino sales vyresnio amžiaus žiūrovus. Tačiau aktorius Chris Pratt mano, kad paskutinė trilogijos „Juros periodo pasaulis“ dalis „Viešpatavimas“ nustebins daugybę ilgamečių gerbėjų.

Didžiausias filmo „Asas Maverikas“ kūrybinis mūšis su Tom Cruise kilo dėl vienos aprangos detalės

Didžiausias filmo „Asas Maverikas“ kūrybinis mūšis su Tom Cruise kilo dėl vienos aprangos detalės

Kuriant netrukus kinuose pasirodysiantį kultinio filmo „Asai“ (angl. „Top Gun“) tęsinį „Asas Maverikas“ (angl. „Top Gun: Maverick“) kilo įvairiausių iššūkių – tarp jų – rasti būdą, kaip nufilmuoti žvilgsnius traukiančias veiksmo sekas ore, kad aktoriai atsidurtų pačiame veiksmo centre. Pastangos, kurios, pasak filmo režisieriaus Joseph Kosinski, siekia 800 valandų filmuotos medžiagos. Tačiau atlikti aukšto lygio triukus netapo pagrindiniu iššūkiu – pagrindinis kūrybinis mūšis su abiejų filmų žvaigžde Tom Cruise kilo ten, kur jo kūrybinė grupė net nesitikėjo.

„Didžiausia problema tapo aviatoriaus striukė. Tom [Cruise] sunkiai sekėsi vėl „užsidėti“ ikoninę aviatoriaus striukę praėjus tiek metų.“ – teigia „Asas Maverikas“ scenarijaus autorius Christopher McQuarrie.