Naujienos

Filmo suaugusiems „Vedybos, Skyrybos ir Barsukas“ premjeroje – žinomi žmonės

Filmo suaugusiems „Vedybos, Skyrybos ir Barsukas“ premjeroje – žinomi žmonės

Trečiadienio vakarą kviestiniams svečiams surengtas lietuviškos komedijos „Vestuvės, Skyrybos ir Barsukas“ pristatymas. Premjeros nepraleido televizijos prodiuseris Rolandas Skaisgirys, aktorės Vaida Mažrimė, Karina Stungytė, filmo aktoriai Akvilė Žirgulytė, Povilas Laurinkus, Toma Vaškevičiūtė bei Neringa Norbutaitė-Mažeikienė, krepšininkai Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai su žmonomis Tatjana bei Edita, aktorius Ramūnas Rudokas su žmona Justina, atlikėjas Ironvytas su žmona Eugenija, atlikėjas Niko Barisas su mylimąja, dainininke Nombeko Augustė, verslininkas Žilvinas Grigaitis, dermatologijos klinikos vadovė Nora Lapinskienė, filmų prodiuseris Povilas Skaisgirys su žmona Greta ir kiti. 

Siaubo trileryje „Šėtono vaikas II“ vaidinęs 12-metis: filmavimo aikštelėje dėjosi tikrai kraupūs dalykai

Siaubo trileryje „Šėtono vaikas II“ vaidinęs 12-metis: filmavimo aikštelėje dėjosi tikrai kraupūs dalykai

Siaubo filmai dažniausiai iki pat kaulų smegenų gąsdina žiūrovus, tačiau būna ir taip, jog šiurpius prisiminimus kelia ir juose vaidinusiems aktoriams. Jau vasario 28  dieną į Lietuvos kino teatrus atkeliauja trileris „Šėtono vaikas 2“, kuris dar ilgam įsimins ne tik Holivudo žvaigždei Katie Holmes, bet ir 12-mečiui kino industrijos naujokui Christopheriui Convery. Pastarasis prieš premjerą duotame interviu papasakojo, kad nors ir yra didžiulis siaubo juostų gerbėjas, tai, kas nutiko filmavimo aikštelėje, buvo gerokai baisiau už bet ką, ką buvo jautęs iki tol.

Jau vasario 28 d. kino teatruose startuoja Ukrainos  istorinis epas „Nenugalėti“

Jau vasario 28 d. kino teatruose startuoja Ukrainos istorinis epas „Nenugalėti“

Siekiant remti Ukrainos kultūros sklaidą Lietuvoje, jau vasario 28-ąją visoje šalyje pradedamas rodyti didingas ukrainiečių epas „Nenugalėti“ (angl. „The Rising Hawk“, 2019), kalbantis nepriklausomybės, vienybės ir patriotiškumo temomis. Istorinė drama pasirodo esanti rekordininke: tai – brangiausias filmas nepriklausomos Ukrainos istorijoje, kurio dekoracijų kiekis ir dydis muša visus įmanomus ukrainiečių kino rekordus! 

Dramoje „Protėvių šauksmas“  Harrisonas Fordas susibičiuliauja su didvyrišku šunimi

Dramoje „Protėvių šauksmas“ Harrisonas Fordas susibičiuliauja su didvyrišku šunimi

Vasario 21d. pasirodysiančioje kino studijos „20th Century Fox“ dramoje „Protėvių šauksmas“ aktorius Harrisonas Fordas bičiuliaujasi su kompiuteriu sukurtu šunimi. Įspūdingas nuotykių filmas, sukurtas pagal to paties pavadinimo Džeko Londono apsakymą, pirmąkart išleistą 1903 m. ir išpopuliarinusį 27-erių metų rašytoją, pasakoja apie Bakį, Senbernaro ir škotų aviganio mišrūną, kuris buvo pavogtas iš didžiulio gyvulių ūkio saulėtoje Kalifornijoje ir, galų gale, atsidūrė aukso karštligės laikotarpį išgyvenančioje atšiaurioje Aliaskoje.

Garsių siaubo filmų prodiuseriai naujame trileryje „Košmarų sala“ parodys, kaip svajonės gali nuvesti ir į pragarą

Garsių siaubo filmų prodiuseriai naujame trileryje „Košmarų sala“ parodys, kaip svajonės gali nuvesti ir į pragarą

Kas sugebėtų atsisakyti kelialapio į salą, kuri garsėja tuo, jog ten realybe virsta pačios beprotiškiausios turistų svajonės? Turbūt, niekas. Tačiau gražus tobulų atostogų paveikslėlis ir viltys apie išsipildžiusius troškimus gali sudužti į šipulius. Jau šiandien, vasario 14 dieną, į kino teatrus atkeliauja tokių siaubo filmų kaip „Pradink“ bei „Helovinas“ prodiuserių premjera – šiurpus trileris „Košmarų sala“, kurio herojams pažadėtas rojus netrukus virs pragaru, o žiūrovams dar ilgai sapnuosis to pragaro vaizdiniai. „Svajok, bet atsargiai“, – sako scenaristas ir režisierius Jeffas Wadlowas.

Filmo „Importinis jaunikis“ recenzija: visuomenės stereotipus laužanti komedija, bedanti pirštu ir į lietuviškas ydas

Filmo „Importinis jaunikis“ recenzija: visuomenės stereotipus laužanti komedija, bedanti pirštu ir į lietuviškas ydas

Darius Voitukevičius, DELFI kino apžvalgininkas


Hitais tapusių lietuviškų komedijų „Valentinas vienas“ bei „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ režisierius Ričardas Marcinkus ir „Tadas Blinda. Pradžia“ prodiuseris Žilvinas Naujokas pristato lengvą ir stereotipus laužiančią romantinę komediją, kurios pamatu tapo 2018 metais pasirodžiusios ukrainietiškos juostos „Pakvaišusios vestuvės“ scenarijus.