Lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Skūbis-Dū!“ – juokeliai apie „Ikea“, „Netflix“ bei Ingą Valinskienę

Lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Skūbis-Dū!“ – juokeliai apie „Ikea“, „Netflix“ bei Ingą Valinskienę

Lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Skūbis-Dū!“ – juokeliai apie „Ikea“, „Netflix“ bei Ingą Valinskienę

Ne viena karta užaugo su filmukais apie šunį Skūbį Dū ir jo geriausių bičiulių nuotykius. Ekranuose jie prasidėjo dar 1969 metais, nuotaikingo animacinio serialo serijos buvo rodomos CBS kanalu šeštadienio rytais. Paauglių Fredo Joneso, Dafnės Blake, Velmos Dinkley bei Norvillio „Šegio“ Rogerso bei jų šuns Skūbio Dū istorijos nesibaigia iki šiol, o naujausia jų – lietuviškai įgarsintas animacinis pilnametražis filmas visai šeimai „Skūbis-Dū!“ jau šiandien, rugsėjo 18-ąją, atkeliauja į Lietuvos kino ekranus. Dabar su šiais smagiais herojais turės galimybę susipažinti ir jauniausioji karta.

Nuo pat fillmukų atsiradimo Skūbis Dū ir kompanija, narpliojanti pačius įvairiausius mistinius nusikaltimus bei kovojanti su keisčiausiais nusikaltėliais, tapo vienu mėgstamiausių visų laikų animacinių serialų. Į 1969-uosius atsigręžėme ne šiaip sau.

Naujame filme taip pat grįžtama į herojų praeitį, kai jie dar buvo vaikai. Skūbis Dū ir jo geriausias bičiulis Šegis susidraugavo dar būdami vaikai. Netrukus jie susipažino ir su Dafne, Velma bei Fredu bei kartu įkūrė pirmąją pasaulyje mistinių tyrimų agentūrą „Mystery Inc.“. Jau netrukus bičiuliai susiduria su itin sudėtinga užduotimi: sutrukdyti nusikaltėliams, planuojantiems į pasaulį paleisti galingą ir viską naikinančią legendinio šuns Cerberio dvasią. Nuotykiai vėl prasideda.

Žiūrovai mūsų šalyje pamatys lietuviškai įgarsintą filmą, kuriam savo balsus paskolino tokios garsenybės  kaip Indrė Stonkuvienė, Justinas Jankevičius, Vaidotas Martinaitis, Marius Jampolskis, Justė Starinskaitė. Ne tik herojų balsai, bet ir aktualijos bei juokeliai bus adaptuoti taip, kad juos suprastų ir nuo kėdžių iš juoko kristų ir jauni, ir vyresni žiūrovai.

Dialoguose išgirsime frazes apie „Ikea“, „Netflix“ ir net apie garsiąją Ingą Valinskienę ir tai tik dalis siurprizų, kuriuos išvysime didžiuosiuose ekranuose.

Kaip tai skambės, galite jau dabar pamatyti bei išgirsti juostos „Skūbis-Dū!“ anonse, o visa istorija apie naujausius kompanijos nuotykius jau rodomas Atlantis Cinemas kino teatre.