J. J. Abrams paaiškino, kodėl filme „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ sugrąžino Reno riterius

J. J. Abrams paaiškino, kodėl filme „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ sugrąžino Reno riterius

J. J. Abrams paaiškino, kodėl filme „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ sugrąžino Reno riterius

 Režisierius J. J. Abrams atvirai paaiškino savo sprendimą sugrąžinti Reno riterius netrukus kinuose pasirodysiančiame paskutiniame, devintajame Skaivokerio sagos filme „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ (orig. „Star Wars: The Rise of Skywalker“), nes jo manymu keturis dešimtmečius trunkančioje „Žvaigždžių karų“ visatoje jie nusipelnė daugiau laiko didžiajame ekrane.

Primename, kad praeityje Reno riteriai buvo paslaptingas elitinių karių ordinas, kuris atstovavo tamsiąją Galios pusę, amžiuje, kai sitai buvo išnykę, o džedajų ordinas – sunaikintas. Jie nepriklausė nei džedajų riteriams, nei sitų lordams, bet buvo laikomi naujos kartos Galios kariais.

J. J. Abrams taip pat prisipažino, kad turėjo daug įvairių idėjų išskirtiniam kaukėtų karių būriui po trumpo jų pristatymo 2015 m. filme „Žvaigždžių karai: galia nubunda“, todėl kol dar turėjo galimybę, jis siekė išplėsti jų istoriją.

„Tai personažai, kurie po to kai mes juos išvydome epizode „Galia nubunda“, bet juos pamatėme labai trumpai, buvo kažkas, apie ką mes nuolat galvojome, kaip su jais susieti tolimesnius įvykius, jų priešistorę, žinote, ir visokius dalykus, kurie nebuvo pagrindinės istorijos dalis, todėl nepatekdavo į galutinį filmą.“ – aiškina savo mintis režisierius.

„Ir VIII epizodas, „Paskutinis džedajus“, iš viso jų nenagrinėjo, todėl nusprendėme sugrąžinti juos atgal. Aš turiu galvoje, vis tiek siekėme juos išlaikyti paslaptingus, o tai sufleruoja, kad nebus daug scenų, kuriose jie nusiims kaukės ir susės suvalgyti sumuštinį. Tačiau man visada norėjosi pamatyti juos dažniau, tad jaučiuosi laimingas, kad gavome galimybę tai padaryti šiame filme.“ – sako režisierius J. J. Abrams.

Nors J. J. Abrams išlieka itin paslaptingas kalbėdamas apie naujausio „Žvaigždžių karų“ filmo siužetą, užkulisių nuotrauka, kurią neseniai paskelbė kino studija „Disney“, parodė režisierių bei kaskadinių triukų koordinatorių Eunice Huthart filmavimo aikštelėje besikalbančius su šešiais Reno riteriais, kurie buvo ginkluoti įvairiais ginklais, įskaitant kirvius, kardus bei kūjus.

Ištikimiausi „Žvaigždžių karų“ gerbėjai taip pat pastebėjo bauginančius Reno riterius vos sekundę trukusioje scenoje JAV televizijai skirtame trumpame filmo anonse. Laukti liko nedaug, nes visi atsakymai apie paslaptinguosius riterius paaiškės jau netrukus, kai fantastinis nuotykių filmas „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ pasirodys kinuose gruodžio 18 d.