Filmo suaugusiems „Vedybos, Skyrybos ir Barsukas“ premjeroje – žinomi žmonės

Filmo suaugusiems „Vedybos, Skyrybos ir Barsukas“ premjeroje – žinomi žmonės

Filmo suaugusiems „Vedybos, Skyrybos ir Barsukas“ premjeroje – žinomi žmonės

 

Trečiadienio vakarą kviestiniams svečiams surengtas lietuviškos komedijos „Vestuvės, Skyrybos ir Barsukas“ pristatymas. Premjeros nepraleido televizijos prodiuseris Rolandas Skaisgirys, aktorės Vaida Mažrimė, Karina Stungytė, filmo aktoriai Akvilė Žirgulytė, Povilas Laurinkus, Toma Vaškevičiūtė bei Neringa Norbutaitė-Mažeikienė, krepšininkai Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai su žmonomis Tatjana bei Edita, aktorius Ramūnas Rudokas su žmona Justina, atlikėjas Ironvytas su žmona Eugenija, atlikėjas Niko Barisas su mylimąja, dainininke Nombeko Augustė, verslininkas Žilvinas Grigaitis, dermatologijos klinikos vadovė Nora Lapinskienė, filmų prodiuseris Povilas Skaisgirys su žmona Greta ir kiti. Komedijoje, kurioje gausu ir tikroviškų nesmagių situacijų, ir fantazijos, kalbama apie tai, kaip pagrindinis filmo herojus Girius, sužinojęs, kad jo žmona jau kurį laiką jį apgaudinėja, įklimpsta į depresiją. Viskas pakrypsta netikėta linkme, kai jis įgyja stebuklingų galių ir sutikęs moterį įsiamžina su ja asmenukėje.

Telefonas jį nukelia į ateitį ir jis sužino, kokia būtų jųdviejų kasdienybė kartu. Vieną moterį keičia kita ir ima atrodyti, kad Girius pagaliau ras tą, su kuria galėtų nugyventi visą gyvenimą. Deja, kuo toliau tuo labiau filmo herojus ima tuo abejoti.

„Girius – labai nelaimingas, nusiminęs paliktas žmogus. Jo gyvenime atsiranda stebuklingas telefonas, kuris padeda jam išgyventi skyrybas ir išgelbsti nuo didžiulio streso, – kalbėjo P.Laurinkus.

Komedijoje gausu erotiškų vaizdų. Kelios aktorės sutiko apsinuoginti, o P.Laurinkui ne vieną kartą teko vaidinti, kad mylisi. Aktorius patikino – tokios scenos filmavimo metu yra pačios nuobodžiausios. „Tai yra darbas ir nėra jokių jausmų, kurie labiausiai trukdo į kažką įsijausti bei kelia jaudulį“, – paaiškino P.Laurinkus.

Tuo tarpu aktorei Akvilei Žirgulytei teko vaidmuo, žiūrovams sukelsiantis neigiamų emocijų. Filme ji – pagrindinį herojų išdavusi ir skaudžiai palikusi žmona. „Neigiamą personažą išreikšti lengviau nei tą, kuris yra geros širdies, įskaudintas. Neigiamas personažas visada turi šarmo!“ – sakė ji. Filme „Vedybos, Skyrybos ir Barsukas“ žiūrovai išvys ne tik P.Laurinkų ir A.Žirgulytę, bet ir Mindaugą Papinigį, Tomą Vaškevičiūtę, Aurimą Pintulį, N.Norbutaitę-Mažeikienę bei Andrių Bialobžeskį. Netikėti vaidmenys teko ir Ramūnui Rudokui bei Inetai Stasiulytei.