Beyoncé ir Donald Glover verčia pajausti meilę filmo „Liūtas karalius“ garso takelyje

Beyoncé ir Donald Glover verčia pajausti meilę filmo „Liūtas karalius“ garso takelyje

Beyoncé ir Donald Glover verčia pajausti meilę filmo „Liūtas karalius“ garso takelyje

Pagaliau pasirodė Beyoncé ir Donald Glover dueto dainos „Kaip Gera Man Mylėt Tave“ (orig. „Can You Feel the Love Tonight“) versija, kurią jau netrukus visu grožiu išgirsime kinuose, gyvo veiksmo dramoje „Liūtas karalius“ (orig. „Lion King“). Trumpą dalį klasikinės dainos galima išgirsti naujausiame kino studijos „Disney“ filmo anonse: https://youtu.be/MaJ6Ir_H2xI Iš esmės tai yra tas pats garso takelis, kurį girdėjome originalioje animacijoje, bet su įspūdingais Beyoncé vokaliniais rifais dainuojant chorui.

Naujasis anonsas nėra sutelktas tik į šių dainininkų duetą, kuris originalo kalba filme įgarsina Simbą ir Nalą; vietoje to dėmesys atitenka Mustafai (kurį įgarsina legendinis James Earl Jones) ir jaunajam Simbai, susimąsčiusiems apie praeities žvėrių valdovus – liūtus karalius.

Režisieriaus Jon Favreau veiksmo drama „Liūtas karalius“ yra originalios 1994-ųjų metų animacijos gyvo veiksmo perdirbinys, savo stiliumi labiau primenantis to paties režisieriaus 2016-ųjų metų mokslinę fantastiką „Džiunglių knyga“. Neseniai įvykusiame interviu J. Favreau atskleidė, kad naujasis filmas neturėtų būti priskiriamas animacijai ar gyvo veiksmo kinui.

„Sunku pasakyti, nes tai nei vienas iš jų. Tai priklauso nuo standarto, kurį naudojate. Kadangi kino juostoje nėra realių gyvūnų ir nėra jokių tikrų kamerų, ir net nėra kokių nors tikrų pasirodymų, kurie būtų užfiksuoti realiai. Viskas gimsta menininkų rankose.“ – sako kino juostos „Liūtas karalius“ režisierius Jon Favreau.

Tačiau kitame interviu J. Favreau taip pat atskleidė, kad jis įterpė į filmą gyvo veiksmo sceną, vien tik norėdamas pamatyti ar žiūrovai galės pastebėti skirtumą.

„Pavojingas žaidimas! Tačiau įdomus dalykas, į kurį žiūrovai turėtų atkreipti dėmesį, kai filmas pasirodys kinuose liepos 19 d.“ – mano režisierius.

Nors atlikėjas ir aktorius Donald Glover dar nepradėjo šio filmo reklaminio turo, tuo tarpu Beyoncé jau spėjo pasidalinti keletu mažų užuominų, įskaitant „liūto“ suknele kasmetiniame labdaringame „Wearable Art Gala“ pokylyje, kuria pasidalino savo asmeninėje socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje. Kartu su dukra Blue Ivy, mamos ir dukros aprangos derinys prikaustė susirinkusiųjų dėmesį.